KESİN ÇIKIŞLI

Günübirlik İstanbul Turu

Günübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul TuruGünübirlik İstanbul Turu


Eyüp Sultan'da Sabah Namazı ile başlayıp, Kültürün, Tarihin, Boğazın Güzelliklerini seyre dalacağınız İstanbul.. Eminönü'nden, İstiklal Caddesi'ne, Beylerbeyi Sarayı'ndan Ayasofya'ya uzanan her karışı ayrı bir güzellik İstanbul Turu! Boğaz'ın güzelliklerini seyretmek için Haydi#KalkGidek#İstanbul'a!

  • Eyüp Sultan'da Sabah Namazı
  • Eminönü, Mısır Çarşısı, Balık Ekmek
  • Boğaz Turu İmkanı
  • Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı
  • Beylerbeyi Sarayı
  • Galata Kulesi, Taksim, İstiklal Caddesi

ANKARA ÇIKIŞLI
GÜNÜBİRLİK İSTANBUL TURU

GECE HAREKETLİ TAM GÜN, KAPSAMLI ROTA!

EYÜP SULTAN'DA SABAH NAMAZI AYRICALIĞIYLA!

Günübirlik harika bir İstanbul deneyimine ne dersiniz ? 9 Yıldır her hafta uyguladığımız çok sevilen bu turumuza Kalk Gidek Turizm ayrıcalığıyla sizleri de bekliyoruz!
  TUR TARİHLERİ:
* 15 Haziran Cumartesi (Arefe Günü)
* 18 Haziran Salı (Bayramın 3.Günü)
* 22 Haziran Cumartesi (Bayram Haftası)
* 29 Haziran Cumartesi 
* 07 Temmuz Pazar
* 13 Temmuz Cumartesi
* 21 Temmuz Pazar
* 27 Temmuz Cumartesi
* 04 Ağustos Pazar
* 10 Ağustos Cumartesi
* 18 Ağustos Pazar
* 24 Ağustos Cumartesi
* 01 Eylül Pazar
* 07 Eylül Cumartesi
* 15 Eylül Pazar

 Gezilecek & Görülecek Yerler;
• Eyüp Sultan • Eminönü • Boğaz Turu (Opsiyonel) • Ayasofya Camii • Yerebatan Sarnıcı
• Sultanahmet Meydanı ve Camii • Alman Çeşmesi • Dikilitaş • Gülhane Parkı • Tarihi Sirkeci Garı • Taksim Meydanı
• İstiklal Caddesi • Galata Kulesi • Galatasaray Lisesi • Beyoğlu • Beylerbeyi Sarayı

* ÖNEMLİ BİLGİ: Mısır Çarşısı 18 Haziran tarihinde ki bayram turumuzda kapalıdır.

Kızılay Gama İş Merkezi
22:30
Milli Kütüphane 22:40
Armada AVM 22:45
Optimum AVM 23:00

(* LÜTFEN DİKKAT!!! Tur tarihinden bir önceki akşam hareket edilmektedir. Yani 28 Nisan Pazar günü olarak satılan tur için 27 Nisan Cumartesi akşamı 22:30'da Ankara'dan hareket edilip, 28 Nisan Pazar akşamı 23:00 sıralarında da geri Ankara'da olunmaktadır.)

              Ankara'ya Varış 23:00 (Tur Günü Akşamı)

Tur araçlarımız katılımcı sayısına göre 19 Kişilik Minibüs - 31/35/39 Koltuklu MidiBüs (Yarım Otobüs) 46-50-54 Kişilik Büyük otobüslerden oluşmaktadır ve araç tipi turdan 1 gün önce netleşmektedir. Hiçbir misafirimize kesinlikle ön koltuk yada koltuk numarası sözü verilmemekte olup, firmamız tarafından hiçbir müdahale olmadan kayıt sırasına göre ayarlanmaktadır.
Konaklamalı Geziler için vakti olmayanlar, Günübirlik farklı bir rota keşfetmek isteyenler için, geceden hareketli yorucu ama dolu dolu bir tur programı!
Haydi #KalkGidek #İstanbul 'a !

Rezervasyon ve Bilgi
0312 269 7077
                                  0530 747 6997 (Whatsapp / GSM)
                                   0538 707 6997 (Whatsapp / GSM)

TUR PROGRAMI:


Belirtilen duraklarda misafirlerimizle 22:30'da Kızılay Gama İş Merkezi Ofisimizin önünde buluşarak tur aracımızla İstanbul'a doğru hareket ediyoruz.

Yaklaşık 5 saatlik keyifli bir yolculuğun ardından turumuzun ilk durağı olan Eyüp Sultan ile programımıza başlıyoruz. Sabah Namaz saatlerinde Eyüp Sultan Camii ve Türbesinde rehberimizden alacağımız bilgilendirmeler sonrasında o eşsiz atmosferin deneyimlenmesi için vereceğimiz serbest zamanın ardından rehberimizle Eyüp Meydan'dan aracımıza binerek bir sonra ki durağımıza geçiyor araç içerisinde kahvaltılık ikramlarımızı (Sıcak Poğaça & Simit ve Demleme Çay) alıyoruz.

Sonra ki durağımız ise Taksim bölgesi oluyor, aracımız Taksim Meydanında bizi bıraktıktan sonra rehberimiz birbirine yürüyüş ile gezinti mesafesinde olan " Taksim Meydanı - Atatürk Kültür Merkezi - Taksim Camii - Gezi Parkı - İstiklal Caddesi - Galatasaray Lisesi - Beyoğlu - Galata Kulesi " bölgede serbest zaman veriyor. Dileyen misafirlerimiz burada rehberimiz eşliğinde gezebileceği gibi serbest olarakta gezebileceklerdir. (TAKSİM-İSTİKLAL-GALATA KULESİ BÖLGESİNDE Kİ GEZİMİZ SABAH ÇOK ERKEN, HENÜZ BÖLGEDE KALABALIĞIN BAŞLAMADIĞI, DÜKKANLARIN AÇILMADIĞI SAATLERDE YAPILMAKTADIR.)

Serbest zamanımızın ardından Galata Kulesi manzaralı çektiğimiz güzel fotoğrafların hoşnutluğuyla tur aracımıza binerek tarihi yarımada bölgesine Sultanahmet Meydanına doğru yola çıkıyoruz.

Burada Sultanahmet Meydanında aracımızdan ayrılarak bu bölgede bulunan tarihi yapılar hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz. Bu bölgede Ayasofya Camii - Yerebatan Sarnıcı - Alman Çeşmesi - Dikilitaş - Sultanahmet Camii gibi tarihi yapılar bulunmaktadır. REHBERİMİZ DIŞARIDA MEYDANDA ANLATIMLARINI TAMAMLADIKTAN sonra dileyen misafirimizin dilediği yapıyı ziyaret etmesi için serbest zaman veriyor. Serbest zamanımızın ardından Sultanahmet Meydanından Eminönü Meydanına doğru ortalama 35 dakikalık hafif tempoda gezerek bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. (Turumuzun bu kısmında ortalama 35 dakika bir yürüme süresi mevcuttur. Ancak yürüyüş koştur koştur bir tempo ile değil geze geze, göre göre, aheste aheste bir tempoyla gerçekleşmektedir.) Bu yürüyüşümüz esnasında dışarıdan panoramik olarak Topkapı Sarayı'nın Hanedanın kullandığı kapısını ve çeşmeyi görüyoruz. Osmanlı döneminde Sarayın bahçesi olarak kullanılmış Gülhane Parkını, Tarihi Sirkeci Garını ziyaret ederek, Eminönü Meydanına ulaşıyoruz.

Rehberimiz burada Eminönü Yeni Camii, Meydan, Mısır Çarşısı gibi bölgeler hakkında bilgi verdikten sonra bölgede serbest zaman veriyor. Bu serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Mısır Çarşısını, Yeni Camii'yi ziyaret edebilir. Meşhur Balık Ekmekçilerde balık tadımı yapabilirler. Ardından Eminönü'nden katılacağımız katılımı isteğe bağlı ekstra ücretli (200TL Kişi Başı) Gruba Özel Tur Yatı/Teknesi ile alt katı kapalı, üst katı açık 150 kişi kapasiteli büyük bir tekne ile yaklaşık 45 dakika-1 saatlik Boğaz Turu gerçekleştiriyoruz. Boğaz Turumuzda keyifli seyirler ve anlar yaşıyoruz. Kız Kulesinin yakınlarına kadar gidiyoruz.

Ardından Tekne Turumuzdan Eminönü'nde değil, Anadolu Yakası Beylerbeyi Sarayı'nda iniyoruz. Bu şekilde programımızda ortalama 2,5-3 saatlik bir süreyi köprü trafiğinde geçirmek yerine direk tekneyle geçerek gezi süresi olarak kullanıyoruz. Beylerbeyi Sarayı'nda rehberimizden aldığımız bilgilendirmeler ve fotoğraf molasının ardından turumuzu 17:00 sıralarında noktalayarak Ankara'ya doğru dönüş yoluna çıkıyoruz. Akşam saat 23:00 sıralarında Ankara'ya vararak turumuzu noktalıyor ve bir başka Kalk Gidek Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Meşrutiyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Sanlı Han İş Merkezi 105/406, Kızılay, Çankaya, Ankara

EK BİLGİLER

Günübirlik İstanbul Tur programımız her hafta sonu belirtilen tarihin bir önce ki gecesi hareket etmektedir.
Günübirlik İstanbul Tur programımız da parça parça yaklaşık 2,5 km yürüme ile gezi gerçekleşmektedir. Araç trafiğinin kapalı olduğu Eminönü-Sultanahmet-Gülhane bölgelerinde araçtan ayrılarak yürüme ile program gerçekleşmektedir. Taksim-İstiklal Caddesi-Beyoğlu-Galata Kulesi bölgesinde program serbest zaman ile gerçekleşmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#18
LOKASYON:
İstanbul (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
Araç İçi Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van    Diğer   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi 22:30
Milli Kütüphane 22:40
Armada AVM(Çapa Heykeli Önü) 22:45
Optimum AVM(Köfteci Yusuf Önü) 23:00
BİTİŞ:
Tur Günü Akşam 23:00 sıralarında Ankara'da olunmaktadır.
İPTAL POLİTİKASI:
1. Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir. 2. Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir 3. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 4. Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez. 5. Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. 6. Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez. 7. Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir. 8.Yurtdışı Turlarına kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir. 9. Yurt içi ve Yurt dışı Tur Programımız minumum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 2 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Kalk Gide Turizm tarafından bildirilecektir. Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 1 Gün önce Kalk Gidek Turizm tarafından bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

1.290TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Araç İçi Sabah Kahvaltısı (Sıcak Poğaça&Simit ve Demleme Çay)
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Profesyonel Rehberlik
Seyahat Sağlık Sigortası
Çevre Gezileri
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:


Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Boğaz Turu (Gruba özel tur teknesi ile 200 TL)
Kişisel Harcamalar