Bodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 GünBodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 Gün
 İYİ SEÇİM!

Bodrum Tatil Turu Mio Bianco Resort 4 Gece 5 Gün


  • Denize Sıfır
  • A'la Carte Herşey Dahil Konsept
  • Eğlence Paketi Dahil
  • Beach Clublar Ücretsiz
  • Gece Kulüpleri Ücretsiz
  • Lüks Araçlar İle Gidiş Dönüş Ulaşım Dahil
Her Cumartesi Gece Çıkışlı Bodrum Tatili, Denize Sıfır Mio Bianco Resort Konaklama, Kalk Gidek Turizm ile 4 Gece Bol Eğlenceli Bodrum Tatili Seni Bekliyor!

HER CUMARTESİ KESİN HAREKETLİ ANKARA ve AFYON ÇIKIŞLI BODRUM TATİLİ 4 GECE 5 GÜNDÜZ

MİA BİANCO RESORT OTEL KONAKLAMA

Kahvaltı (3) | Öğlen Yemeği (3) | Akşam Yemeği (3) | Konaklama(3) | Acenta Refakati |
Seyahat Sağlık Sigortası Dahil

Yeme / İçme

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli tüm içecekler, 10.00-23.00 saatleri arasında ücretsiz. Tüm yabancı içecekler ücretli. Türk kahvesi ve taze sıkılmış portakal suyu ücretli. 23.00-10.00 saatleri arası tüm içecekler ücretli. Minibar, giriş günü 1 şişe su ile dolduruluyor.

Hizmet Saatleri

08.00-10.00 Kahvaltı

15.00-17.00 Snack İkramlar

12.30-14.00 Öğle Yemeği

17.00-18.00 Kahve Molası

19.00-21.00 Akşam Yemeği

Aktiviteler: •Alora Beach • Moss Club •Pasha Club •Arena Beach• Sınırsız eğlence dolu köpük partisi ile Tekne Turu

•Otel İçerisinde Çeşitli Eğlenceler

Biniş Duraklarımız :

(ANKARA)

Kızılay Gama İş Merkezi : 22:00

Milli Kütüphane : 22:10

Armada : 22:20

Ümitköy Köprüsü Altı : 22:40

(AFYON)

Park Afyon AVM : 01:30

Tatil Cenneti Bodrum !

Eğlenceyi doruklarına kadar yaşa!

Haydi #KalkGidek Bodrum Tatiline!

Meşrutiyet Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Sanlı Han İş Merkezi 105/406, Kızılay, Çankaya, Ankara

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
ANKARA-AFYON-BODRUM

Bodrum Tatili için belirlenen yerden 22.00’da hareketle başlıyoruz. Eğlenceli yolculuğumuzu gerekli molalarla tamamlayarak öğlen sularında Bodrum Mio Bianco Resort Hotel'e ulaşıyoruz.

2.
Gün
Bodrum

Otelimizin resepsiyonunda check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra odalarımıza yerleşiyoruz. (Check in saati dünya genelinde 14.00 dür.)

Dinlenme süremizin ardından acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda ilk gün için belirlemiş olduğumuz harika koyları ve parti konseptiyle ünlü Bodrum Beach Club’lerine gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.

Beach Club etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz otelimizin tüm imkanlarından faydalanabilirler.

(Beach club giriş ve ulaşım ücretleri , tur ücretine dahildir.)

Beach Club’den servislerimizin dönüş saati 18.00’dir.

Otelde akşam yemeğini aldıktan sonra Night Club için acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda ilk gece için belirlemiş olduğumuz gece kulübüne gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.

(Night Club giriş ve ulaşım ücretleri , tur ücretine dahildir.)

Club dönüşü servislerimiz bizleri otele kadar bırakacaktır.Konaklama: Mio Bianco Resort
3.
Gün
Bodrum

Bodrum Tatili’mizin ikinci gününde sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzunda vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz Bodrum merkez de yürüyüş ve alışveriş yapabilirler.

Saat 14.00 civarında acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda ikinci gün için belirlemiş olduğumuz Beach Club’e gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.

Beach Club etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz otelimizin tüm imkanlarından faydalanabilirler.

Gün içerisinde Beach Club’te dileyen misafirlerimiz denizin ve güneşin tadını çıkarabilir , dileyen misafirlerimiz ise Happy Hour’da çılgınca eğlenebilirler.

18.00 Sularında otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra Bodrum’un gece hayatıyla ünlü Barlar Sokağı’nda doyasıya dans etmek için acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda gece kulübüne gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.

Club dönüşü servislerimiz bizleri otele kadar bırakacaktır. Yeni bir Bodrum sabahına uyanmak için dinlenme vakti..
Konaklama: Mio Bianco Resort
4.
Gün
Bodrum

Bodrum Tatili’mizin üçüncü gününde sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzunda vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz Bodrum merkez de yürüyüş ve alışveriş yapabilirler.
Saat 14.00 civarında acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda ikinci gün için belirlemiş olduğumuz Beach Club’e gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.
Beach Club etkinliğine katılmak istemeyen misafirlerimiz otelimizin tüm imkanlarından faydalanabilirler.
Gün içerisinde Beach Club’te dileyen misafirlerimiz denizin ve güneşin tadını çıkarabilir , dileyen misafirlerimiz ise Happy Hour’da çılgınca eğlenebilirler.
18.00 Sularında otelimize dönüş yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra Bodrum’un gece hayatıyla ünlü Barlar Sokağı’nda doyasıya dans etmek için acenta görevlimizden gelen mesaj doğrultusunda gece kulübüne gitmek için otelimizin önünde toplanıyoruz.
Club dönüşü servislerimiz bizleri otele kadar bırakacaktır. Yeni bir Bodrum sabahına uyanmak için dinlenme vakti..Konaklama: Mio Bianco Resort
5.
Gün
Bodrum

Bodrum Tatili’mizin üçüncü gününde sabah kahvaltısının ardından gün boyu harika koylarda denize girmek ve güneşlenmek için Tekne’mizin hareket noktası olan Halikarnas’a doğru yola çıkıyoruz.
(Öğle yemeği, Tekne Turu ücretine dahildir.)
Akşama kadar farklı koylarda yüzme molaları verdiğimiz, birbirinden farklı balık türleriyle beraber dalış yaptığımız bir günün sonunda otelimize dönüyoruz.
Akşam yemeğimizin ardından belirlenmiş olan gece kulübü için otelimizin resepsiyonunda toplanıyoruz.Konaklama: Mio Bianco Resort
6.
Gün
BODRUM-AFYON-ANKARA

Bodrum Tatili’mizin son gününde sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra saat 11.00 sularında Check-Out işlemleri için valizlerimizle beraber resepsiyonda toplanıyoruz.
Ankara’ya olan yolculuğumuz gerekli molaların ardından 00.00 sularında sona eriyor.
Bir başka Kalk Gidek Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araç İle Ulaşım
Araç İçi İkramlar
4 Gece Konaklama (Açık Büfe)
4 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
4 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
23:00'a Kadar Sınırsız Yerli İçecekler
Ücretsiz 4 Gece Night Club Giriş ve Ulaşım
Ücretsiz 4 Gün Beach Club Giriş ve Ulaşım
Seyahat Sigorta Paketi
Acenta Refekatı
Nigh club ve Transfer

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel harcamalar
Tekne Turu ( Öğlen Yemeği Dahil 500 TL )

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#8
LOKASYON:
Bodrum (Ankara, Afyon çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı 4 Öğlen Yemeği 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
(ANKARA) Kızılay Gama İş Merkezi : 22:00 Milli Kütüphane : 22:10 Armada : 22:20 Ümitköy Köprüsü Altı : 22:40 (AFYON) Park Afyon AVM : 01:30
İPTAL POLİTİKASI:
1. Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir. 2. Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir 3. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 4. Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez. 5. Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. 6. Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez. 7. Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir. 8.Yurtdışı Turlarına kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir. 9. Yurt içi ve Yurt dışı Tur Programımız minumum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 2 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Kalk Gide Turizm tarafından bildirilecektir. Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 1 Gün önce Kalk Gidek Turizm tarafından bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın6 Gün
Bodrum
8

9.490TL

en düşük kişi başı

9.490TL

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.