İYİ SEÇİM!

Adana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 Gün

Adana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 GünAdana, Mersin, Kız Kalesi Lezzet, Kültür ve Deniz Turu 1 Gece 2 Gün


Adana'nın Kebaplarla, Ciğerlerle, Atomlarla ve daha sayamayacağımız birçok Lezzetleriyle, Mersin'in Tantunisiyle, Marinanın ferahlığıyla ve Kız Kalesi'nin muhteşem plajıyla, deniziyle Kalk Gidek Turizm'den Butik Özel Turlarımızdan olan yepyeni bir rota! Lezzetler Fiyata Dahil Farkıyla!

  • Adana'nın En Ünlü Restoranı Kasr-ı Kervan Kebapta Öğle Yemeği Dahil!
  • Adana'da Serpme Sabah Kahvaltısı Dahil!
  • Kız Kalesi'nde Tam Gün Yüzme Molası Serbest Zaman!
  • Adana'nın en ünlü lezzetleri ve turistik noktaları!
  • Mersin'de Tantuni Akşam Yemeği Dahil!
  • Mersin Marina'da Eğlenceli Vakitler!

ANKARA ÇIKIŞLI
ADANA, MERSİN, KIZ KALESİ LEZZET, KÜLTÜR VE DENİZ TURU
1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN


MERSİN KONAKLAMALI
Grand Boss Suit Hotel Mersin Merkez

DOLU DOLU, LEZZET, KÜLTÜR, DENİZ VE YÜZME MOLASI HEPSİ İÇİNDE HARİKA BİR TUR PROGRAMI!
MERSİN KIZ KALESİ'NDE TAM GÜN YÜZME MOLASI SERBEST ZAMAN!

Adana'nın ve Mersin'in Muhteşem Lezzetlerini Tatmayan Kimse Kalmasın Diye Tüm Lezzet Yemekleri En Ünlü Restoranlarda Fiyata Dahil!

ADANA'DA SERPME KAHVALTI DAHİL!
ADANA'DA KASR-I KERVAN KEBAP'TA ADANA KEBAP (SERVİS) ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL!
MERSİN'DE TANTUNİ AKŞAM YEMEĞİ DAHİL!
OTEL'DE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI DAHİL!

TUR TARİHLERİ:
• 13-14 Temmuz
• 27-28 Temmuz


Gezilecek & Görülecek Yerler:
• Adana • Serpme Sabah Kahvaltısı (Fiyata Dahil) • Büyük Saat • Küçük Saat • Seyhan Baraj Gölü • Sabancı Camii • Tarihi Taş Köprü • Ulu Camii • Adana'nın En Ünlü Restoranı Kasr-ı Kervan Yemekte Servis Adana Kebap Öğle Yemeği (Fiyata Dahil) • Mersin • Mersin Tantuni Akşam Yemeği (Fiyata Dahil) • Mersin Marina • Atatürk Müzesi • Serbest Zaman • Kız Kalesi Tam Gün Yüzme Molası Serbest Zaman!

Hareket Saatleri ve Durakları:
Cuma'yı Cumartesi'ye Bağlayan Akşam Hareket Edilmektedir!

Kızılay Gama İş Merkezi 23:50
Milli Kütüphane 00:00
Armada AVM (Çapa Heykeli) 00:05
Taurus AVM 00:15
Gölbaşı (Yunus Market Önü) 00:30

Ankara'ya Varış Pazar Akşamı 23:00

Haydi #KalkGidek #Adana 'ya #Mersin 'e #KızKalesi 'ne !


Rezervasyon ve Bilgi

0312 269 7077

                                  0530 747 6997 (Whatsapp / GSM)

                                   0538 707 6997 (Whatsapp / GSM)


TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Ankara-Adana-Mersin

Siz değerli misafirlerimizle Cuma Gününü Cumartesi gününe bağlayan akşam 23:50'de Kızılay Gama İş Merkezi Ofisimizin önünde ve sırasıyla diğer duraklarımızda buluşarak tur aracımızla yine Kalk Gidek Turizm özgün bir rota ile harika bir tur programını gerçekleştirmek üzere Lezzet Diyarı Adana'ya doğru " Gidek Gidek Kalk Gidek Adana'ya Kalk Gidek " şarkısının yüzümüzü gülümseten tınısıyla keyifli bir yolculuğumuza başlıyoruz.

Cumartesi günü sabahın ilk saatlerinde Adana'da güzel bir Serpme Kahvaltı ile güne başlıyoruz. Restoranımızda alacağımız Serpme Sabah Kahvaltısı tur fiyatımızın içerisine dahildir. Kahvaltımızın ardından enerjik bir şekilde turumuza başlıyoruz. Turumuzun ilk durağı Sabancı Merkez Camii ve Adana Taş Köprü, Seyhan Nehri kıyıları oluyor. Burada rehberimizden alacağımız bilgilendirmeler ve fotoğraf molasının ardından Büyük Saat & Küçük Saat, Tarihi Kazancılar Çarşısı gibi önemlli noktaları ziyaret ediyoruz. Ardından Taş Köprü ve Seyhan Kıyıları etrafında misafirlerimize vereceğimiz fotoğraf molası ve serbest zamanın ardından Adana'ya gelişimizin asıl sebeplerinden olan lezzet tutkumuz için damakları çatlatan Adana Kebabını yemek için Adana'nın en ünlü ve lüks restoranlarından olan Turgut Özal Bulvarı'nda yer alan Kasr-ı Kervan Kebap'a gidiyoruz. Burada tur fiyatına dahil olarak dürüm değil servis şeklinde dolu dolu mezeleri, lezzetli ikramları ile Adana Kebap yemeye gidiyoruz. Öğle yemeğimizi damakları çatlatan Adana Kebap olarak aldıktan sonra turumuzun bir başka güzel kısmı olan Mersin'e doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dakika gibi kısa bir sürede ulaşacağımız Mersin'de ilk durağımız sahil kenarında güzel bir konumda yer alan, kentin odak noktasında bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve eşi Latife Hanım'ın Mersin'i ziyareti sırasında onbir gün boyunca konakladıkları ev olan Atatürk Evi Müzesini ziyaret ediyoruz. Ardından Mersin sahilinin tatlı kafeleri ve deniz manzarasını çıkarabilmeniz adına en güzel konum olan Mersin Marina sahilinde serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanın ardından Mersin denilince ilk akla gelen yiyeceklerden olan yörük yemeği Tantuni lezzetini tatmak için akşam yemeğimizi almaya restoranımıza geçiyoruz. Restoranımızda fiyata dahil olarak akşam yemeği tantuni yedikten sonra günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için Mersin Merkez'de yer alan Grand Boss Suit isimli otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Adana'da Serpme Kahvaltı olarak fiyata dahil şekilde alınacaktır.
Öğle Yemeği: Adana'da Kasr-ı Kervan Restoranda Adana Kebap servis ve İçecek şeklinde fiyata dahil şekilde alınacaktır.
Akşam Yemeği: Mersin'de Tantuni ve İçecek şeklinde fiyata dahil olarak alınacaktır.

Konaklama: Mersin Grand Boss Suit HotelKonaklama: Grand Boss Suit Hotel V.B.
2. Gün: Mersin Kız Kalesi Yüzme Molası

Turumuzun ikinci gününde otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından saat 09:00 sıralarında otelimizden ayrılarak, Mersin'in en gözde sahillerinden ve tatil beldelerinden Mersin'in Erdemli ilçesinde bulunan hikayesiyle ve plajıyla meşhur Kız Kalesi'ne doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saatlik yolcuğumuzun ardından Mersin, Erdemli, Kız Kalesi Halk Plajına ulaşıyoruz. Burada misafirlerimize çevre hakkında bilgilendirmeler yaptıktan sonra saat 10:00'dan 16:00 sıralarına kadar yaklaşık 6 saatlik bir yüzme molası ve serbest zaman veriyoruz. Burada Lezzet, Kültür ve Deniz ile harmanladığımız turumuzun en tatlı kısımlarından olan ikinci gününde misafirlerimiz gün boyunca denizin, plajın, sahilin ve Kız Kalesi'nin tadını çıkarabilecekler. Toplanma saatimiz geldiğinde Mersin, Erdemli'den yola çıkarak Ankara'ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Pazar günü akşam saat 23:00 sıralarında Ankara'ya ulaşarak turumuzu noktalıyoruz ve bir başka Kalk Gidek Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde açık büfe fiyata dahil olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Kız Kalesi, Mersin bölgesinde serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda dinlenme tesislerinde ekstra olarak alınabilir.Konaklama: Konaklama Yoktur.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#42
LOKASYON:
Adana, Mersin (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Kahvaltı, 1 Öğle Yemeği, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi 23:50
Milli Kütüphane 00:00
Armada AVM (Çapa Heykeli) 00:05
Taurus AVM 00:15
Gölbaşı (Yunus Market Önü) 00:30
BİTİŞ:
Ankara'ya Varış Pazar Akşamı 23:00
İPTAL POLİTİKASI:
1. Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir. 2. Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir 3. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder. 4. Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez. 5. Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. 6. Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez. 7. Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir. 8.Yurtdışı Turlarına kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir. 9. Yurt içi ve Yurt dışı Tur Programımız minumum 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 2 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Kalk Gide Turizm tarafından bildirilecektir. Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 1 Gün önce Kalk Gidek Turizm tarafından bildirilecektir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın2 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.890TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Lüks Araçlar ile Ulaşım
• Adana'da Serpme Sabah Kahvaltısı
• Adana'da Kasr-ı Kervan Restoranda Adana Kebap Servis ve İçecek Öğle Yemeği
• Mersin'de Tantuni ve İçecek Akşam Yemeği
• 1 Gece Otel Konaklaması
• Otelde (1) Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
• Çevre Gezileri
• Araç İçi İkramlar
• Otoyol, Otopark Ücretleri
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:


• 2.Gün Öğle Yemeği
• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
• Kişisel Harcamalar